EKİBİMİZ

Bizimle Tanışın...

 • Kurucu-Uluslararası Danışman
  Ayfer Yılmaz

  Ayfer Yılmaz Kurucu-Uluslararası Danışman

  http://ansdanismanlik.com/


  Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden lisans Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Program Geliştirme Bölümünden yüksek lisans derecesine sahiptir.

  9 yıl bir üniversite İngilizce Okutman ve Program Geliştirme Uzmanı olarak çalıştıktan sonra, çeşitli özel eğitim kurumlarında okul öncesi, ilk, orta ve lise düzeyinde İngilizce ders vermiş, program geliştirme ve sınav hazırlama birimlerinde görev yapmıştır.

  2012-2013 yılları arasında, TÜBİTAK tarafından yürütülen Fatih Projesinde Editör olarak çalışmıştır.  2017 yılında, eşi Namık Yılmaz’la beraber ANS Eğitim ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti.’yi kurduklarından beri, eğitmen ve proje danışmanlığı yapmaktadır.

  Ayrıca, gerek eğitim kurumlarının gerekse yerel yönetimlerin ve sivil toplum örgütlerinin, faaliyetlerine uluslararası perspektifler eklemelerine ve yeni proje fırsatları yaratarak uluslararası ortaklıklar kurmalarına yardımcı olmaktadır.

  Başlıca görevleri arasında AB projeleri tasarlamak ve yürütmek, eğitimciler için Proje Döngüsü Eğitimi vermek, öğretmenler ve öğrenciler için kurumsal eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları düzenlemek bulunmaktadır.

 • Kurucu-Uluslararası Danışman
  Namık Yılmaz

  Namık Yılmaz Kurucu-Uluslararası Danışman

  http://ansdanismanlik.com


  Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden lisans derecesine sahiptir. British Airways ve Swiss Air'deki 20 yıllık deneyimi boyunca Proje Yönetimi ve Finansmanı konusunda uzmanlaşmıştır.Avrupada, ödüllü projelere  imza atmıştır.

  2017 yılından beri ANS Eğitim ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti.’de danışmanlık ve yönetim, finansman eğitimi ve yaygınlaştırma faaliyetlerini yürütmektedir.

  Avrupa fonlama fırsatları ve Avrupa proje tekliflerinin hazırlanmasında kurumlara destek vermektedir. Ortaklık, ağ oluşturma ve proje planlama faaliyetleri, proje koordinasyonunu destekleme faaliyetleri (risk yönetimi, sömürü vb.) başlıca görevleri arasındadır.

  İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • Doğa Eğitimcisi-Proje Koordinatörü
  Hüseyin Çağlar İnce

  Hüseyin Çağlar İnce Doğa Eğitimcisi-Proje Koordinatörü

  #


  Ege Üniversitesi Biyomühendislik Bölümünden lisans derecesine sahiptir. Üniversite yılılarında başlayan seyahat ve doğa aşkı onu mühendislik dışında bambaşka bir kariyere yönlendirdi. Türkiye’nin biyolojik ve kültürel çeşitliliğinin tanıtılması ve korunması için birçok projede çalıştı.

  Bugüne kadar Atlas, Yeşil Atlas, Buğday, Tempo ve Magma gibi ulusal ölçekte yayın yapan birçok dergide yazarlık ve editörlük yaptı. Türkiye’nin yaban hayatını konu alan “Henüz Çok Geç Değil” belgesel serisinin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Öte yandan Antalya’nın endemik canlı türlerini konu alan belgesel ve tanıtım filmlerini arkadaşları ile birlikte hazırladı. 2017 yılında “Doğadabuan: Doğa Gözlemine Başlama Rehberi” isimli kitabını yayınladı.

  Aynı zamanda, ANS Eğitim ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti’ için yarı zamanlı Doğa Eğitimcisi olarak görev yapıyor ve ilköğretimden lise öğretmenlerine, öğrencilere ve yaygın eğitimcilere Doğa Eğitimi Programında liderlik ediyor. Çevre konularında farkındalığı artırmak ve insanlara daha sürdürülebilir yaşam için neler yapabileceklerini göstermek amacıyla okullarla görüşmeler yapıyor ve gelecek nesilleri çevresel konular hakkında eğitmek için etkinlikler ve programlar (ör. Müfredat, program geliştirme) hazırlamaktadır.

  Farklı projeler aracılığıyla çevre eğitim programlarının tasarlanması ve izlenmesi konusunda önemli deneyime sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • Eğitmen ve Proje Koordinatörü
  Özge Çakır

  Özge Çakır Eğitmen ve Proje Koordinatörü

  Başkent Üniversitesi Okulöncesi  Öğretmenliği Bölümünden lisans derecesine sahiptir.

  Şu anda, özel bir anaokulunda eğitim koordinatörü olarak çalışmaktadır. Ayrıca, ANS Eğitim ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti’ de yarı zamanlı araştırmacı ve proje koordinatörüdür olarak görev yapmaktadır. İlgi alanları arasında açık havada öğrenme, orman okulları, Sanat'ın STEM konularıyla bütünleştirilmesi ve çevre eğitimi bulunmaktadır. Ayrıca, kendisi yaratıcı drama uygulayıcısıdır. Özge, okullar, araştırma merkezleri ve belediyeler ile özellikle okulöncesi konularda bazı ulusal ve uluslararası projelerde yer almıştır. Erasmus+ projelerini koordine etme konusunda deneyimlidir. İngilizce bilmektedir.

 • Eğitmen ve Proje Koordinatörü
  Mehmet Ümit Duran

  Mehmet Ümit Duran Eğitmen ve Proje Koordinatörü

  http://ansdanismanlik.com/


  Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümünden lisans derecesine sahiptir. Halen bir özel eğitim kurumunda Almanca öğretmeni ve Erasmus+ Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Proje eğitimi, proje yazma ve proje yönetimi konularında oldukça tecrübelidir.

  2012'den beri Alman hükümeti ve Alman Kültür tarafından düzenlenen birçok öğretmen eğitimi programında aktif olarak yer almaktadır. Yürütmekte olduğu Erasmus+ Projelerinde hedef kitle olarak özellikle gençleri seçmekte ve entegrasyon, girişimcilik ve dijital okuryazarlık gibi konular üzerine yoğunlaşmaktadır.

  ANS Eğitim ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti’ de yarı zamanlı proje eğitimcisi, proje yazarı ve koordinatörü olarak görev yapmaktadır. İyi derecede Almanca ve  İngilizce bilmektedir.

 • Gençlik Lideri-Proje Koordinatörü
  Seçkin Akca

  Seçkin Akca Gençlik Lideri-Proje Koordinatörü

  Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliğinden lisans derecesine sahiptir. ANS'de yarı zamanlı araştırmacı ve proje koordinatörüdür. 2014 yılından bu yana gençlik çalışmalarında aktif olarak yer almaktadır. Grup lideri ve eğitmen olarak gençlerin dahil olduğu bazı proje ve etkinliklerde yer almıştır. Belediyeler ve gençlik merkezleri için gönüllü çalışmalar yaparken, 16-25 yaş arası gençlere yönelik program ve etkinlik düzenleme ve yürütme konusunda deneyim kazanmıştır. İleri düzeyde dijital yetkinliklere sahiptir. İletişim becerileri yüksek olup, İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmaktadır.

 • Yaratıcı Drama Uygulayıcısı ve Sanat Terapisi Eğitmeni
  Nalan Akduman

  Nalan Akduman Yaratıcı Drama Uygulayıcısı ve Sanat Terapisi Eğitmeni

  http://ansdanismanlik.com/


  7-11 yaş arası öğrencilerle çalışan bir ilkokul öğretmeni olarak 20 yıllık deneyime sahiptir.Aynı zamanda ANS`de yarı zamanlı öğretmen eğitmeni ve araştırmacısıdır. Araştırma alanları Kapsayıcı Eğitim, Çocuk Edebiyatı, Oyun ve Sanat Terapisi, Müze Eğitimi, Çoklu Zeka.`Kuş Yuvası Saçlı Kız ve Huguftu ile etkileşimli Bir Okuma Deneyimi`başlıklı resimli hikaye kitabının yazarıdır. Kitap ``Farklılıklar``ı ele almaktadır.