MİSYONUMUZ

Danışanlarımızın sorunlarının özünü anlamak ve buna uygun fırsatları belirleyerek bir ortaklık kurmak temel yaklaşımımızdır. Büyümeleri ve ilerlemeleri için, uygun projeler hazırlayarak, onların AB hibelerine ve çeşitli eş finansman programlarına erişimlerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanımak en büyük hedefimizdir. Kanıtlanmış Avrupa uzmanlığı, güvenli ve kaliteli ilerleme ve yüksek kaliteli danışmanlık, danışanlarımıza gururla sunduğumuz bir hizmettir.

Avrupa Birliği projeleri eğitimleriyle çok sayıda kişiye ulaşarak, Avrupa Birliği gibi fon sağlayan kurumlara yönelik projelerin hazırlanması, yazılan ve fonlanan projelerin yönetimi, projelerin izlenmesi değerlendirilmesi konusunda yön ve ışık vermek idealimizdir.

Eğitim personelinin kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirmek, eğitim sektörünün çekiciliğini ve prestijini arttırmak, işbirliği ve yenilik yoluyla genel eğitim kalitesini arttırmak, şüphesiz en önemli misyonumuzdur. Eğitim kurslarımızın konuları eğitim alanındaki güncel konulara ve gerekliliklere doğrudan cevap vermekte ve sadece bireyler için değil, bir bütün olarak kuruluşlar için destek sağlamaktadır.