KURUMSAL

ANS Eğitim ve Danışmanlık Ltd, Avrupa Birliği Hibe programlarına erişimde birinci sınıf hizmetler sağlamak ve uzman danışmanlık ihtiyacını karşılamak için 2017 yılında Ayfer Yılmaz ve Namık Yılmaz tarafından kuruldu. Alanlarında uzman 6 personelden oluşan donanımlı ekibiyle, kısa zamanda AB projelerinde kıdemli bir deneyime sahip olmuştur. Türkçe, İngilizce ve  Almanca konuşan danışmanlarımız ve eğitimcilerimiz, özellikle çevre, doğa, bilim, ekonomi, teknoloji, iklim değişikliği, psikoloji, yabancı dil eğitimi ve okulöncesi konularında deneyimlilerdir.

İlk proje fikrinden başvuruların sunulmasına, projenin başlatılmasına ve uygulanmasına kadar AB finansmanıyla bağlantılı tüm proje döngüsü kapsamında danışmanlık vermekteyiz.. Hem kamu sektörü hem de özel sektör için çalışan ANS Eğitim ve Danışmanlık Ltd. proje portföyümüzün çekirdeğini oluşturan Okul Eğitimi Projelerinde şimdiye kadar ortalama % 90 başarı sağlamıştır.

Türkiye’de Avrupa Birliği Projeleri üzerine çalışan deneyimli bir ekip olarak, AB Projeleri alanında uzmanlaşmak isteyen ya da kendilerini proje hazırlama konusunda geliştirmek isteyen kurum ve kişilere eğitimler vermekteyiz.

Farklı alanlardaki Öğretmen Eğitimlerimizle, eğitimcilerimizin, bilgi toplumu beklentilerine uygun olarak özgürleşmesini ve güçlenmesini sağlamayı ve çalışma ortamlarında yüksek düzeyde performans göstermelerini amaçlamaktayız.

ANS Eğitim ve Danışmanlık ile personelinizin donanımını arttırabilir, kurumunuza uluslararası bir boyut kazandırabilir, yeni iş ve proje olanakları yaratabilirsiniz.

Fikirlerinizi yaratıcı projelere dönüştürmek, ihtiyaçlarınıza yönelik farklı fon kaynaklarına kolayca erişmek, kurumsal başarınızı arttırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.